Tomas Kalaj prezanton projektin e tij të parë, këngë mjaft e bukur

Ai është një artist i ri por pasioni i tij për muzikën e ka nisur që kur ishte i vogël e madje me zë të bukur por edhe të shkolluar. Ky është djaloshi nga Tuzi i Malësisë, Tomas Kalaj i cili për projektin e tij të parë muzikor që sapo është publikuar ka zgjedhur bashkëpunëtorët më të mirë që nga teksti krijuar nga Fatmir Muja, orkestrim dhe muzika nga Florent Boshnjaku e deri te klipi i bukur realizuar nga Mproduction. Kënga është mjaft e bukur dhe ashtu siç ka dhe titullin “Ja ka vjejt” ia vlen të dëgjohet.

https://youtu.be/ooHjDoUYlzY