Valbona Spahiu këngëtarja më e mirë e live-it e bënë me këtë reper

Valbona Spahiu është zëri i preferuar i shumë njerëzve, dashamirës të muzikës live, të amtosferes që merr flakë. Te gjithë e njohin Valbonen, këngëtaren që e ndez atmosferen kudo ku është e ftuar për të kënduar. Zëri i bukur, nuk po mungon as me këngë të shoqëruara me videoklipe.

Pak javë më parë u patalajmërua se Valbona Spahiu po e “gatuan” hitin e radhes me një reper, por nuk u dhanë detaje se me kë. Tashmë bëhet e ditur se ylli i muzikës po vije në bashkëpunim me reperin e talentuar Trimi B. Siç kuptojmë kënga titullohet “Katile” dhe xhirimet e videoklipit kanë përfunduar. Projekti lansohet së shpejti.