Video/ Policia dëboi këngëtarin shqiptar, nuk e la të hynte në stadiumin “Fadil Vokrri”

Së fundmi, është bërë e ditur se policia e Kosovës ka ndaluar këngëtarin shqiptar, Noga, që të hyjë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Mësohet se Noga është nxjerrë jashtë nga stadiumi për shkak se ai kishte me vete sende që nuk lejohen në një ndeshje futbolli.Burime nga “Indeksonline” bëjnë të ditur se këngëtari ka rezistuar që të kontrollohet nga policia dhe ka mbetur jashtë nga stadiumi.Kjo video e publikuar nga “Indeksonline” tregon momentin kur Noga u reziston forcave policore dhe përjashtohet nga stadiumi.