Young Zerka së shpejti me një super projekt

Së shpejti publikohet një këngë e re nga Young Zerka.

Projekti me titull “Nesër” tashmë është gati për publikim dhe këtë e ka bërë të ditur vet artisti pasi lëshoi pak pamje nga videoklipi.

“Vjen së shpejti”, ka shkruar Zerka duke bërë me dije se brenda këtij muaji lansohet kënga e cila pason “Smile” me Keepman.

Për projektin e ri, këngëtari bashkëpunoi me producentin Kico.