Zana Berisha ishte shoqëruesjë e parë e Dashurie Bilaj “Miss Grand Albania”

Dashurie Bilaj është këngëtare, miss e modele. Ajo është femra që mahnitë me pamjen e saj, e konsideruar edhe “barbie kukulla shqiptare”. Mbahet në mend edhe për kauzen rreth mbrojtjes së bregdetit shqiptar, ku këtë nismë e bëri duke pozuar nudo.

Dashurien e kemi parë duke shkëlqyer në shumë spektakle, ku ka rrëmbyer gjithmonë vëmendjen e publikut dhe kuroren e më të bukurës. Dashuria, u shpall më e bukura në “Miss Grand Albania”. Kurora përfundoj në kokën e bjondes bukuroshe, ndërkaq shoqëruese e saj ishte Zana Berisha, ajo e cila më vonë u shpall “Miss Universe Kosova”. Dashuria, mbetet femra që i le të gjitha mbrapa.