Zhvishet Robert Berisha

Këngëtari, Robert Berisha cilësohet të jetë njëri prej meshkujve më të pashëm shqiptar.

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha ka postuar një fotografi në llogarinë e tij Instagram teksa tregon muskujt.

Këngëtari Berisha, kujdeset mjaft shumë për fizikun e tij dhe fotoja e mëposhtme e dëshmon këtë më së miri.

Roberti është aktiv edhe në muzikë i cili shpesh sjell projekte të reja, të cilat pëlqehen mjaft shumë nga publiku.

“Vetëm një mesazh”, është kënga e fundit e publikuar nga Roberti në duet me Eli Malaj.