Zv.kryeministri Osmani pranon donacionin nga Bullgaria për Klinikën infektive në Shkup

Faleminderit Bullgarise dhe Ambasadorit Angelov për donancion e sotem me mjete mbrojtëse për punetoret shendetesor ne kliniken infektive ne Shkup.

Faleminderit Bullgarise dhe Ambasadorit Angelov pr donancion e sotem me mjete mbrojtëse për punetoret shendetesor ne…

Gepostet von Bujar Osmani am Freitag, 22. Mai 2020