Zvicra e përmbys Belgjikën

Një ndeshje e mrekullueshme po zhvillohet mes Zvicrës dhe Belgjikës, pjesa e parë përfundoi me rezultat 3:2.

Për Belgjikën, të dy golat i ka shënuar Thorgan Hazard, vëllai i Eden Hazard. Mesfushori shënoi në minutën e dytë dhe 17-të.

https://youtu.be/UgxXNtRWBqk